Etat Starszy Specjalista w Zespole ds. współpracy z regionami

Firma: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji miejsce pracy: Katowice

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
zarządzającą kilkunastoma międzynarodowymi i krajowymi programami edukacyjnymi
poszukuje Kandydatek/tów na stanowisko:

Starszy Specjalista w Zespole ds. współpracy z regionami
Miejsce pracy: Katowice
Liczba wakatów: 1

Obowiązki:
  • prowadzenie działań z zakresu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej (w tym współpraca z  rzecznikami prasowymi urzędów administracji rządowej w zakresie realizacji polityki informacyjnej oraz współpracy z przedstawicielami Komisji Europejskiej);
  • prowadzenie działań w zakresie promowania i informowania o programach zarządzanych przez Fundację w ramach realizacji perspektywy finansowej na lata 2021-2027;
  • realizacja strategii Komisji Europejskiej w Polsce dotyczącej promowania, upowszechniania i wykorzystywania Rezultatów Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności;
  • działania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi on-line (w tym aktualizacji materiałów promocyjno-informacyjnych, szkoleniowych, webinarowych);
  • realizacja wydarzeń organizowanych prez Narodową Agencję.
  • obsługa formalności związanych z prowadzeniem działan biura.
Oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe – mile widzane: marketing lub zarządzanie;
  • minimum 4-letnie doświadczenie (oczekiwane 6-letnie) w realizacji kampanii marketingowych, edukacyjnych lub społecznych;
  • minimum 4-letnie doświadczenie w  realizacji projektów eventowych oraz wydarzeń on-line (szkolenia, konferencje, itp.);
  • doświadczenie w zakresie współpracy z podwykonawcami.
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych;
  • zdolności komunikacyjne szczególnie w obszarze zbierania informacji i współpracy z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
  • znajomość rynku edukacji  w Polsce i krajach UE;
  • doświadczenie w pracy zespołowej i projektowej;
  • wysoki poziom kreatywności i umiejętność organizacji pracy własnej;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  •  mile widziana podstawowa znajomość obsługi programów do edycji materiałów graficznych i wideo;
Oferujemy:
  •    możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku;
  •    pracę w prestiżowej instytucji realizującej istotne cele społeczne;
  •    atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-03-2022
Wyświetleń: 112