kandydatów

Etat Operator Maszyn Produkcyjnych

Firma: Eurosnack S.A. miejsce pracy: Psary

EUROSNACK S.A. producent chrupek i biszkoptów w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator Maszyn Produkcyjnych
Miejsce pracy: Psary
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn w procesie produkcji chrupek,
  • regulacja oraz dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn,
  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcji,
  • sprawna reakcja na występujące problemy produkcyjne,
  • dbałość o wysoką, niezmienną jakość i powtarzalność produkcji,
  • przestrzeganie przepisów BHP.
Nasze wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • solidność, rzetelność, uczciwość, dyspozycyjność, dokładność, umiejętność współpracy z innymi pracownikami;
  • mile widziane doświadczenie techniczne lub w pracy przy obsłudze maszyn;
  • przeciwwskazania: alergie i choroby skóry;
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
To oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • warunki wynagrodzenia adekwatne do powierzonego stanowiska
  • niezbędne narzędzia pracy
  • comiesięczne dodatki w postaci premii frekwencyjnej, uznaniowej, dodatek za pracę w nocy
  • bezpłatny transport do pracy z Chorzowa, Bytomia, Tarnowskich Gór oraz Piekar Śląskich