kandydatów

Etat Magazynier - kierowca wózka widłowego

Firma: Polskie Młyny Sp. z o. o. miejsce pracy: Będzin

POLSKIE MŁYNY Sp. z o. o.  - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Magazynier - kierowca wózka widłowego

Miejsce pracy: Będzin

ZADANIA:
  • Obsługa magazynu, odpowiedzialność za załadunki i rozładunki towaru na podstawie odpowiednich dokumentów.
  • Kontrola rodzaju i jakości towarów oraz terminów przydatności do spożycia.
  • Nadzór nad prawidłowością i zgodnością stanów magazynowych.
  • Nadzór nad zgodnością ilości w dostawie.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
  • Dbanie o porządek i czystość w magazynie oraz wokół magazynu, prawidłową eksploatację i konserwację wózka widłowego oraz innych sprzętów magazynowych.
  • Dbanie o optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej.
  • Zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem lub kradzieżą.
WYMAGANIA:
  • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (magazynier, wózkowy).
  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie na umowy o pracę.
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.
  • Pracę wózkami najnowocześniejszymi na rynku.
  • Pakiet socjalny.
Marka Polskie Młyny czerpie z doświadczeń ponad 100-letniej tradycji. Najstarszy młyn, w Nakle, rozpoczął pracę już w 1904 roku. Nasze pierwsze wyroby zbożowe cieszyły się wyjątkową popularnością wśród mieszkańców Kujaw. Podobnym doświadczeniem mogą się pochwalić również Młyny Szymanów oraz Kluczbork, dzięki którym produkty pod nazwą Polskie Młyny i Szymanów podbiły serca wszystkich Polaków.

Polskie Młyny Sp. z o. o. to największy polski producent mąki, a Mąka Szymanowska jest najczęściej wybieraną paczkowaną mąką w Polsce. Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem i źródłem inspiracji. Z najwyższą dbałością odnosimy się więc do mąki oraz wszystkich produktów z niej wytwarzanych. Dbałość o jakość i smak naszych wyrobów stanowi fundament naszej działalności. Zależy nam, by tradycja i doświadczenie zdobyte w przeciągu wieku naszej działalności widoczne były w każdym z naszych produktów.

DOŁĄCZ DO NAS!