kandydatów

Etat Operator wózka widłowego UDT

Firma: Omega Pilzno miejsce pracy: Lędziny

Ogłoszenie numer: 6809160, z dnia 2022-04-05

Jako Zespół Omega Pilzno z wielką pasją stale tworzymy i doskonalimy innowacyjne rozwiązania w transporcie i logistyce, które bezpośrednio przekładają się na sukcesy globalnego biznesu. Jako firma o światowym zasięgu narzucamy wysokie standardy moralne i jakościowe poprzez które, tworzymy etyczne środowisko pracy i dobrą przyszłość.

Operator wózka widłowego UDT

Miejsce pracy: śląskie / Lędziny

Opis stanowiska

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Obsługa przyjęć i wydań magazynowych
  • Weryfikacja dokumentacji
  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru
  • Dbanie o porządek w magazynie

Wymagania

  • Aktualne zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi UDT
  • Doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózków widłowych/czołowych/bocznych
  • Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Atrakcyjna wynagrodzenie + premie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 30-letnim doświadczeniem w branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie za frekwencje oraz dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb - zmiany są planowane z wyprzedzeniem, więc możesz dopasować godziny pracy do swojego życia osobistego
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym
  • Praca w nowoczesnym obiekcie logistycznym, wyposażonym w ogrzewanie i klimatyzację,
  • Program poleceń pracowniczych
  • Ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport
  • Szybką rekrutacje - oddzwonimy do Ciebie wkrótce!
  • Przyjazną kulturę organizacyjną, prace w organizacji działającej zgodnie z autentycznymi wartościami, którymi kierujemy się każdego dnia