kandydatów

Etat Inżynier Jakości

Firma: Aures Sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 6861684, z dnia 2022-04-14

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 – letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Komunikacja z Klientem we wszystkich tematach dotyczących jakości produkowanych wyrobów
  • Dbanie o przestrzeganie terminów wymaganych i zleconych przez Klientów
  • Zarządzanie reklamacjami Klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zatwierdzenia (PPAP)
  • Analiza i weryfikacja treści specyficznych wymagań Klienta
  • Komunikowanie specyficznych wymagań Klienta wewnątrz firmy
  • Zarządzanie jakością wyrobu w fazie uruchomień
  • Analiza, weryfikacja zdolności SPC
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych powstałych w trakcie realizacji bieżących zleceń
  • Prowadzenie działań mających na celu poprawę jakości produkowanych wyrobów
  • Opracowanie instrukcji kontroli jakości
  • Wykonywanie audytów wyrobu oraz procesu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym efektywną komunikację
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • Praktyczna znajomość dokumentacji i narzędzi jakościowych (m.in. CP, 5WHY, PDCA, MSA, SPC, 8D, APQP, PPAP)
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem jakością według IATF
  • Mile widziane uprawnienia audytora procesu według VDA 6.3

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole