kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi technicznej klienta

Firma: Firmes miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6869016, z dnia 2022-04-15

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, specjalizujemy się w rozwiązaniach dla małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze e-commerce oraz gospodarki magazynowej. Oferujemy integratory do sklepów internetowych oraz programy do wsparcia pracy magazynu.

Specjalista ds. obsługi technicznej klienta

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów związanych z obsługą programów komputerowych oferowanych przez Firmes (email, telefon, zdalnie),
  • zdalna instalacja i konfiguracja programów oraz szkolenie klientów,
  • tworzenie dokumentacji oraz materiałów szkoleniowych dla użytkowników.

Wymagania

  • znajomość programu komputerowego Subiekt GT oraz platformy sklepu internetowego PrestaShop (możliwość przygotowania się przed rozmową na podstawie dostarczonych materiałów),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz obsługę anglojęzycznych programów,
  • biegła znajomość obsługi komputera (znajomość Windows i MS Office),
  • podstawowe umiejętności programistyczne,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie o profilu informatycznym,
  • znajomość relacyjnych baz danych Microsoft SQL Server i języka T-SQL,
  • znajomość języków programowania PHP lub C#,
  • znajomość programów komputerowych do obsługi sprzedaży (np. Subiekt GT, Comarch Optima, WF-MAG itp.),
  • doświadczenie w obsłudze/administrowaniu sklepów internetowych,
  • wykształcenie techniczne.

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym). Praca w biurze w Katowicach, komfortowe warunki, bez wyjazdów,
  • Możliwość rozwijania kwalifikacji w zakresie znajomości popularnych platform e-commerce oraz systemów programów magazynowo-księgowych i systemów ERP.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-04-2022
Wyświetleń: 98