kandydatów

Etat Technik Obiektu (logistyka)

Firma: Innovative Facility Management Polska Sp. z o. o. miejsce pracy: Gliwice

Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.

Firma Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą techniczną nieruchomości komercyjnych oraz budynków mieszkalnych.

IFMPL to elastyczna, dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca klientom nowoczesne, niestandardowe oraz indywidualne rozwiązania, oparte na dogłębnym zrozumieniu ich potrzeb oraz sytuacji finansowej. Posiadamy zintegrowany system zarządzania jakością, środowiskiem oraz BHP.
Aktualnie opiekujemy się nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 1 mln. m2 w całej Polsce.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów, którzy wzmocnią nasz Zespół na stanowisku:

Technik Obiektu (logistyka)
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • prace mające na celu utrzymanie budynku logistycznego w należytej sprawności technicznej
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń
  • drobne prace ogólnobudowlane
  • utrzymanie ciągłości pracy urządzeń elektrycznych, chłodniczych, hydraulicznych i gazowych
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • usuwanie awarii oraz realizacja napraw w celu utrzymania urządzeń w ruchu
Wymagania:
  • doświadczenie w branży obsługi technicznej nieruchomości
  • wykształcenie techniczne
  • uprawnienia SEP Gr E1 do 1 kV (mile widziane w pozostałych grupach)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w rozwiązywanie problemów
  • ukierunkowanie na realizację zadań
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze etatu oraz możliwość realizacji prac dodatkowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia przy zaawansowanych technologicznie instalacjach
  • pakiet medyczny
  • szkolenia branżowe
  • pracę w prężnie rozwijającej się Polskiej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.