kandydatów

Etat Menedżer Rozwoju Biznesu

Firma: Expander Advisors Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

POSZUKUJEMY:

Menedżer Rozwoju Biznesu
Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • Nawiązywanie współpracy z Deweloperami i firmami z branży nieruchomości
  • Negocjowanie umów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych
  • Udział w zarządzaniu projektami deweloperskimi
  • Nadzór nad realizacją umów współpracy z partnerami
Wymagamy:
  • Doświadczenia na rynku nieruchomości
  • Nastawienia na osiąganie założonych celów
  • Umiejętności motywowania i inspirowania partnerów
  • Otwartości na zmiany, kreatywność, skuteczność
  • Umiejętności efektywnej organizacji pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy- kontrakt managerski;
  • Wynagrodzenie podstawowe + wysokie prowizje uzależnione od osiąganych wyników;
  • Samodzielność i decyzyjność w zakresie zajmowanego stanowiska;
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji i rozpoznawalnej marce;
  • Wsparcie w rozwoju biznesu
  • Szkolenia managerskie
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Dostęp do benefitów pracowniczych
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków