kandydatów

Etat Koordynator Przewozów Międzynarodowych

Firma: DB Cargo Polska S.A. miejsce pracy: Zabrze

Koordynator Przewozów Międzynarodowych

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Przewozów Towarowych w Zabrzu.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją przewozów pociągów międzynarodowych
  • Uzgadnianie z przewoźnikami międzynarodowymi oraz zarządcami infrastruktury sprawnego przekazywania pociągów
  • Bieżąca obsługa procesu transportu kolejowego w systemach informatycznych
  • Monitorowanie ruchu pociągów uwzględniając postawione cele jakościowe
  • Efektywne wykorzystanie nadzorowanych zasobów

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie kolejowe - mile widziane
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 24/7 (praca w równoważnym systemie czasu pracy)
  • Otwartość i orientacja na klienta
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna (LUX MED)
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół" i kolonii dla dzieci