kandydatów

Etat Operator CNC

Firma: PROTON Anna Wyżychowska miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 6936243, z dnia 2022-04-29

Proton Sosnowiec jest polską firmą, działającą w branży metalowej od 2000 roku. Zaczynaliśmy od handlu stalą jakościową. Dzisiaj jesteśmy nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się zakładem technologicznym, gotowym na każde wyzwanie z zakresu cięcia elementów z blach oraz ich dalszej obróbki.

Od lat współpracujemy z firmami z branży budowlanej, energetycznej, budowy maszyn, zbrojeniowej, elektrotechnicznej i wielu innych z całej Unii Europejskiej, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Nasze usługi kierujemy również do odbiorców indywidualnych. Jesteśmy elastyczni i otwarci na każde wyzwanie w ramach prowadzonej działalności.

Operator CNC

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Obsługiwanie wycinarki laserowej lub wypalarki CNC lub prasy krawędziowej
  • Dokonywanie pomiarów wykonywanych elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej oraz współpraca z działem technologicznym

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze wycinarki laserowe lub wypalarki CNC lub prasy krawędziowej - (minimum 1 rok)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Dokładność i precyzyjność w działaniu, spostrzegawczość
  • Samodzielność
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Umowę o pracę (bez pośredników)
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie