kandydatów

Etat Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości

Firma: POWER INVEST miejsce pracy: Katowice

POWER INVEST jest częścią Grupy Finansowej POWER HOLDING SP.Z O.O. o zasięgu krajowym. Grupa działa aktywnie na terenie całej Polski w takich branżach jak finanse, nieruchomości, ubezpieczenia, leasing, windykacja, pomoc prawna, coaching.

POWER INVEST świadczy kompleksową usługę doradztwa związanego z zakupem/wynajmem/zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi przy użyciu najbardziej innowacyjnych narzędzi i algorytmów działania.

Każdy nasz klient jest obsługiwany przez grono specjalistów – m.in. specjalistę ds. nieruchomości, doradcę finansowego oraz agenta ubezpieczeniowego. Każdy specjalista dobiera najlepszą ofertę zgodną z oczekiwaniami klienta, po uprzednim zbadaniu jego potrzeb.

Przeczytaj o nas: www.powerinvest.pl

Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków:
  • Wspieranie Klientów w procesie sprzedaży/zakupu, najmu/wynajmu nieruchomości
  • Odbywanie spotkań z Klientami, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji
  • Pozyskiwanie nowych nieruchomości do sprzedaży/wynajmu
  • Monitorowanie i analizowanie rynku nieruchomości
  • Współpraca z doradcami z wszystkich podmiotów Grupy Finansowej POWER HOLDING - wspólnie budujemy kompleksową obsługę
  • Tworzenie ofert, zdjęć, filmów, planów mieszkań, zdjęć 3D – z zastosowaniem najbardziej innowacyjnych narzędzi i programów w branży
  • Uczestniczenie w szkoleniach - Twoja wiedza pomoże Ci w finalizacjach transakcji
Nasze wymagania:
  • Umiejętne planowanie i organizowanie czasu pracy
  • Skuteczność w negocjacjach
  • Komunikatywność
  • Silna motywacja i orientacja na cel
  • Elastyczność w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność budowania relacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Optymistyczne nastawienie
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Do you speak English? - Excellent! It’s a very useful skill for this job:)
To oferujemy:
  • Pracę w firmie, która działa w kilku sektorach gospodarki oraz bardzo szybko poszerza swój zasięg
  • Możliwość osiągania bardzo wysokich, nielimitowanych zarobków i pięcia się po szczeblach kariery - sky is the limit!
  • Zdobywanie doświadczenia w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku
  • Najbardziej innowacyjne narzędzia do pracy w branży nieruchomości (tablety, aparaty 3D, okulary VR i inne)
  • Pełne know- how z zakresu skutecznych praktyk sprzedażowych zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym
  • Możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia z innych gałęzi grupy poprzez oferowanie klientom kompleksowej usługi (np. zakup mieszkania, kredyt hipoteczny, ubezpieczenie, pakiet wykończeniowy, wyposażenie mieszkania)
  • Możliwość sprzedaży większości inwestycji deweloperskich w całym kraju
  • Gwarancję obsługi dużej ilości klientów przekazywanych przez pozostałe działy Grupy
  • Rozpoznawalną markę dzięki uczestnictwu Grupy w licznych konferencjach branżowych o zasięgu ogólnopolskim, w magazynach eksperckich, szerokiej aktywności w social mediach
  • Silne wsparcie marketingowe i prawne
  • Naukę najlepszych praktyk od specjalistów na rynku, bieżące wsparcie kadry managerskiej
  • Możliwość szybkiego awansu
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów
  • Pracę w nowoczesnych biurach
  • Pracę w młodym, ambitnym i energicznym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-05-2022
Wyświetleń: 154