kandydatów

Etat Technolog programista CNC

Firma: PROTON Anna Wyżychowska miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 6958239, z dnia 2022-05-05

Proton Sosnowiec jest polską firmą, działającą w branży metalowej od 2000 roku. Zaczynaliśmy od handlu stalą jakościową. Dzisiaj jesteśmy nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się zakładem technologicznym, gotowym na każde wyzwanie z zakresu cięcia elementów z blach oraz ich dalszej obróbki.

Od lat współpracujemy z firmami z branży budowlanej, energetycznej, budowy maszyn, zbrojeniowej, elektrotechnicznej i wielu innych z całej Unii Europejskiej, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Nasze usługi kierujemy również do odbiorców indywidualnych. Jesteśmy elastyczni i otwarci na każde wyzwanie w ramach prowadzonej działalności.

Technolog programista CNC

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Projektowanie detali do cięcia termicznego laserem Fiber oraz przecinarką gaz/plazma
  • Projektowanie detali do gięcia na prasie krawędziowej
  • Programowanie maszyn CNC w programie typu CAD/CAM
  • Kosztorysowanie
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Współpraca z klientem
  • Współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych

Wymagania

  • Umiejętność rysowania CAD 2D,3D
  • Znajomość programów typu AutoCad
  • Znajomość programów typu SigmaNest, Lantek będą dodatkowym atutem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • Punktualność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Praca jednozmianowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do pracy