kandydatów

Etat Serwisant

Firma: Marani Sp. z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Ogłoszenie numer: 6981384, z dnia 2022-05-10

Marani Spółka z o.o. jest w 100% prywatną firmą założoną w 1993 roku z misją aktywnego udziału w restrukturyzacji polskiego przemysłu ciężkiego na Śląsku. Obecnie firma bierze udział w procesach zmian technicznych i technologicznych jakie przeprowadzają duże przedsiębiorstwa przemysłowe w całej Polsce w obszarze gospodarki sprężonym powietrzem i gazów technicznych.

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą sprężonego powietrza i azotu dla 20 kopalń węgla kamiennego, 7 hut, kuźni, walcowni, zakładów mechanicznych i metalowych, cementowni, firm z zakresu automotive oraz wielu innych branż. Działamy na zasadach outsourcingu dostaw. Marani ma siedzibę w Zabrzu na Śląsku, w centrum wielkiego polskiego przemysłu oraz Gorzowie Wielkopolskim i Stalowej Woli. Przejmujemy w zarządzanie istniejące sprężarkownie i budujemy własne stacje sprężarek, dmuchaw, gazów technicznych z których zasilamy sieci przemysłowe Klientów. Posiadamy oddziały w Gorzowie wielkopolskim, Łodzi, Trójmieście oraz w Stalowej Woli

W zakres działań firmy Marani wchodzi m.in. budowa i wyposażenie stacji sprężania powietrza. Dysponujemy sprzętem, renomowanych, światowych producentów. Oferujemy w swojej działalności m.in. sprężarki śrubowe z silnikami asynchronicznymi jak również silnikami PMSM zasilane z przemienników częstotliwości, osuszacze ziębnicze oraz adsorpcyjne oraz systemy sterowania nadrzędnego. Opracowujemy kompleksowy audyt działań, przygotowujemy projekt oraz wykonujemy całą inwestycje, której celem jest wytwarzanie bądź uzdatnianie sprężonego powietrza dla przemysłu.

Marani Sp. z o.o. posiada certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie:

  • projektowania i utrzymywania w ruchu stacji sprężarek i dmuchaw
  • dostarczanie sprężonego powietrza
  • sprzedaż sprężarek i urządzeń uzdatniania powietrza

Znudziła Ci się Twoja obecna praca? Potrzebujesz rozwoju? Lubisz majsterkować? Masz doświadczenie w chłodnictwie ale nie pracowałeś w serwisie? Wyślij nam CV a na pewno rozważymy każdą aplikację.

Serwisant

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

  • kompleksowa naprawa maszyn w zakresie: pneumatyki, elektryki, automatyki

  •  naprawa układów chłodniczych takich jak osuszacze ziębnicze, chillery (mile widziane uprawnienia F-gazy i doświadczenie w układach chłodniczych),

  •  diagnozowanie usterek maszyn w tym pomiary nieelektryczne (drgania, termowizja, akustyczne),

  •  bieżąca naprawa i modernizacja infrastruktury i instalacji,

  •  wykonywanie procedur konserwacyjnych oraz przeglądów instalacji.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mechaniczne / elektryczne/ chłodnik lub pokrewne)

  •  uprawnienia SEP 1kV (mile widziane doświadczenie w pomiarach elektrycznych)

  •  prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  •  umiejętność pracy w zespole

  •  kultura i dyscyplina osobista

  •  rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  •  wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  •  telefon służbowy

  •  pracę w młodym i doświadczonym zespole

  •  możliwość dalszego rozwoju

  •  dla naszych pracowników oferujemy możliwość otrzymania karty Multisport oraz opieki zdrowotnej Medicover