kandydatów

Etat Pracownik Działu Przygotowania Ofert

Firma: ETERMO-INWEST miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 6994482, z dnia 2022-05-12

Firma inżynierska świadcząca usługi w zakresie automatyzacji procesów przemysłowych, działająca w branżach Oil&Gas, energetyka, chemia, metalurgia, ciepłownictwo i inne.

Projekty | Produkcja | Dostawa | Montaż | Uruchomienia | Serwis

Pracownik Działu Przygotowania Ofert

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • przygotowanie ofert, kalkulacji, wycen, projektów, przetargów,
  • analiza zapytań ofertowych i dokumentacji,
  • współpraca z klientami w celu zdobycia potrzebnych informacji do przygotowania oferty,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych
  • uczestnictwo w projektach realizacyjnych
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach

Wymagania

  • wykształcanie minimum średnie techniczne
  • znajomość rynku armatury i automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i precyzja
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • umiejętność planowania czasu
  • skuteczność w działaniu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, język ukraiński będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i podniesienie kwalifikacji zawodowych
  • świetny zespół i dobry klimat w pracy