kandydatów

Etat Samodzielna Księgowy / Samodzielny Księgowa

Firma: Milimex S.A. miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje swoje usługi na polskim rynku od 27 lat. Działamy jako Generalny Wykonawca na terenie województwa Śląskiego, wykonujemy obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej, pracujemy również na obiektach zabytkowych. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi jak również publicznymi. W swojej ofercie wykonujemy obiekty „pod klucz” jak i „zaprojektuj-wybuduj”.

Samodzielna Księgowy / Samodzielny Księgowa
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 10 lat
  • Znajomość obsługi programu Symfonia
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office w szczególności Excela
  • Ugruntowana wiedza dotycząca przepisów podatkowych, oraz z zakresu finansów i rachunkowości
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • Samodzielność w realizowaniu zadań
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Obowiązki:
  • Ewidencja i sprawdzanie poprawności wystawionych faktur
  • Wystawianie dokumentów księgowych (noty korygujące, faktury korygujące, refaktury, noty obciążeniowe)
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportowania
  • Przygotowywanie przelewów, księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych i rozliczeń płatności
  • Nadzór nad sporządzaniem, przyjmowaniem, obiegiem, księgowaniem, archiwizowaniem i kontrolą dokumentów księgowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, BANKI)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę w pracy