Etat Projektant / Asystent Projektanta - specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie

Firma: ZENTRALE TECHNIK Polska miejsce pracy: Katowice

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu !

Projektant / Asystent Projektanta - specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie
Miejsce pracy: Katowice

Zadania

  • wsparcie Projektanta Konstrukcji w zakresie prac projektowych branży konstrukcyjnej
  • obliczenia statyczne i rozwiązania konstrukcyjne w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich i/lub budowli mostowych
  • analiza proponowanych w dokumentacji przetargowej rozwiązań technicznych w celu opracowania optymalizacji
  • tworzenie raportów technicznych oraz wsparcie jednostek operacyjnych
  • wykonywanie niezbędnych szkiców i rysunków technicznych
  • kontakt z klientem w celu weryfikacji potrzeb i zadań do wykonania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana specjalizacja konstrukcyjno – budowlana
  • doświadczenie w projektowaniu minimum 1 rok
  • biegła znajomość oprogramowania do obliczeń statycznych, oprogramowania CAD, znajomość środowiska REVIT i/lub Tekla będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia uprawnienia do projektowania bez ograniczeń będą dodatkowym atutem
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu pracy
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.