kandydatów

Etat Programista C#

Firma: Infofinder Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7011813, z dnia 2022-05-17

Zajmujemy się informatyzacją, robotyzacją i logistyką w szpitalach. Tworzymy Cyberfizyczne Systemy Zarządzania Lekiem w Szpitalu.

Programista C#

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Projektowanie, tworzenie, rozwój i bieżące utrzymanie aplikacji będących w ofercie Pracodawcy
  • Pozyskiwanie informacji z baz danych, tworzenie raportów, rozwój hurtowni danych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w C# .NET
  • Znajomość SQL (głównie SQL Server)
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne, umiejętność rozumienia potrzeb biznesowych

Oferujemy

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Umowę o pracę
  • Biuro w centrum Katowic
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej