kandydatów

Etat Elektryk

Firma: Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Będzin

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydatów, dla których praca to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową, masz otwartą głowę i chcesz do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Będzin
OPIS STANOWISKA:
  • diagnozowanie awarii,
  • naprawa i konserwacja maszyn, urządzeń i elektronarzędzi oraz instalacji,
  • wykonywanie prac montażowych elektroenergetycznych,
  • montaż układów zasilająco-sterujących.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe elektryczne,
  • czytanie schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP w grupie G1E,
  • prawo jazdy B,
  • dobra organizacja pracy,
  • lojalność i umiejętność zachowania poufności,
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym/dyspozycyjność.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach (głównie konstrukcje mostowe),
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową),
  • Pracę w miłej atmosferze na miejscu, w siedzibie firmy,
  • 8-godzinny dzień pracy (z możliwością nadgodzin).