Etat Pracownik Ogólnobudowlany / Wykończeniowiec – Prefabrykacja żelbetowa

Firma: Milimex S.A. miejsce pracy: Bytom

Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje swoje usługi na polskim rynku od 27 lat. Działamy jako Generalny Wykonawca na terenie województwa Śląskiego, wykonujemy obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej, pracujemy również na obiektach zabytkowych. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi jak również publicznymi. W swojej ofercie wykonujemy obiekty „pod klucz” jak i „zaprojektuj-wybuduj”.

Pracownik Ogólnobudowlany / Wykończeniowiec – Prefabrykacja żelbetowa
Miejsce pracy: Bytom
 Zakres obowiązków:
  • Układanie mieszanek betonowych w deskowaniach lub formach
  • Zagęszczanie mieszanek betonowych
  • Pielęgnowanie świeżego betonu
  • Naprawianie elementów betonowych i żelbetowych
  • Prace budowlane i wykończeniowe
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi zacieraczek spalinowych
  • Precyzyjność i dokładność w pracach wykończeniowych
  • Punktualność
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Doświadczenie w pracach budowlanych
Mile widziane:
  • Kurs hakowego/ suwnicowego/operatora wózka widłowego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od zaraz
  • Praca zmianowa
  • Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i jakości wykonywanej pracy
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy