kandydatów

Etat Konsultant Salonu Firmowego

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Zabrze

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i  masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Konsultant Salonu Firmowego
Miejsce pracy: Zabrze
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Masz minimum wykształcenie średnie;
  • Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!);
  • Cechuje Cię umiejętność współpracy w zespole,  posiadasz dużo energii, wychodzisz z inicjatywą;
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz;
  • Umiesz obsługiwać komputer oraz urządzenia biurowe;
  • Chcesz poznać techniki sprzedaży;
  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność.
Twoje zadania:
  • Realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Vectra S.A.;
  • Posprzedażowa obsługa klienta;
  • Ewidencjonowanie i przetwarzanie kompletnej informacji w zakresie abonentów i sieci w Regionie;
  • Diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów;
  • Dbanie o wizerunek salonu.
Oferujemy:
  • Motywujący system wynagrodzenia: podstawa + prowizja;
  • Pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży;
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Dodatkowe benefity - dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na usługi firmowe, dostęp do platformy kafeteryjnej.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”