kandydatów

Etat Asystent/ka działu księgowości

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka działu księgowości
Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: ADK/010/ŁCI

Oferta:

  • Oferta skierowana również do studentów zaocznych lub dziennych ostatnich lat studiów, dyspozycyjnych minimum 24 h tygodniowo
    (24-35 godzin tygodniowo)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie zajmującej się dziedziną uzdatniania wody i dostarczaniem technologii związanych z energią
  • Praca dla osób poszukujących możliwości rozwoju w obszarze finansów oraz księgowości
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego

Wymagania:

  • Zaawansowana umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Znajomość systemu ERP (będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra komunikacja
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność, motywacja i entuzjastyczne podejście do pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Idealny kandydat nie boi się stawiać czoła nowym wyzwaniom i korzystać z nowych możliwości

Zadania:

  • Czynny udział w procesach księgowych oraz raportowania finansowego spółki
  • Czynny udział w procesie księgowego zamknięcia roku i przygotowania sprawozdania finansowego oraz audytu
  • Przygotowywanie raportów finansowych
  • Dokumentowanie transakcji finansowych poprzez wprowadzanie informacji o kontach do systemu ERP
  • Wsparcie działu administracji