kandydatów

Etat Kierownik Magazynu

Firma: Droma Sunshade- Experts Sp. z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Kierownik Magazynu
Miejsce pracy: Zabrze
Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie pełną gospodarką magazynową wraz z magazynem wysokiego składowania;
  • Nadzór nad prawidłowością stanów magazynowych;
  • Kontrolowanie jakościowe i ilościowe przepływu towarów na magazynie;
  • Udział we wdrożeniu modułu gospodarki magazynowej;
  • Tworzenie oraz nadzór nad zgodnością procedur magazynowych;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji magazynowej;
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu;
  • Projektowanie, optymalizowanie i standaryzowanie procesów magazynowych;
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej;
  • Przestrzeganie oraz weryfikowanie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ w podległym obszarze;
  • Ścisła współpraca z zakładami produkcji, działami sprzedaży i obsługi Klienta;
  • Raportowanie do Dyrektora Produkcji.
Nasze wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem w branży produkcyjnej – warunek konieczny;
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów zmian, optymalizacji i reorganizacji w obszarze gospodarki magazynowej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności związane z zarządzaniem zespołem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność obsługi programu klasy ERP;
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.
To oferujemy;
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Benefity tj. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe itd.;
Proszę o dopisanie następującej klauzuli: "„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.