kandydatów

Etat Specjalista ds. e-marketingu

Firma: Roca Polska miejsce pracy: Gliwice

O grupie Roca

Grupa Roca jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą wyposażenia łazienkowego. Założona w 1917 roku łączy tradycję i wiedzę z pasją do innowacji i szacunkiem dla środowiska.

Kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju we wszystkich procesach produkcyjnych  i pragnąc przyczynić się do zachowania dobrej kondycji planety dla przyszłych pokoleń, Grupa Roca wdrożyła tę filozofię w 170 krajach, w których prowadzi działalność  (w 85 fabrykach) oraz przekazuje ją codziennie swoim ponad 24 000 pracowników.

Nasza rodzinna grupa jest liderem rynku w Europie, Ameryce Łacińskiej, Indiach i Rosji.  Jest również silnie obecna w Chinach i pozostałych krajach Azji, na Bliskim Wschodzie,  w Australii i Afryce.

W Polsce Grupa Roca posiada 4 fabryki. Na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach znajduje się fabryka ceramiki łazienkowej, w Gryficach jest zlokalizowany zakład produkcyjny urządzeń kompozytowych i akrylowych, a fabryki mebli Elita i Maximus w Sztumskim Polu.

Lubisz wyzwania?

Stawiasz na rozwój osobisty?

Dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy ambitne zadania i realizację ciekawych projektów
w międzynarodowym zespole.

Specjalista ds. e-marketingu
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: EM/06/2022

Jeżeli posiadasz:

  • Doświadczenie w kampaniach Programmatic lub automatyzacji marketingu
  • Sprawny angielski w mowie i piśmie,
  • Mile widziane zdolności lub kompetencje w zakresie tworzenia kontentu,
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i otwartość,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pozytywne myślenie.
To będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Planowanie i realizacja kampanii online,
  • Analizę efektów prowadzonych działań i proponowanie usprawnień ,
  • Prowadzenie działań z zakresu SEO/SEM.
Oferujemy:
  • Pracę w największej na świecie firmie produkującej wyposażenie łazienek,
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 100 lat w tym ponad 20 lat w Polsce,
  • Bardzo dobra atmosfera wzajemnego wsparcia w pracy,
  • Wysokość wynagrodzenia uzależnioną, od jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów i zaangażowania,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop i telefon
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Roca Polska Sp. z o.o., ul. Wyczółkowskiego 20, 44-109 Gliwice ;

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Roca Polska Sp. z o.o., ul. Wyczółkowskiego 20, 44-109 Gliwice ;
2. Na podany adres e-mail: iod24@agileo.it może Pani/Pan kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych;
3. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata.
6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.