kandydatów

Etat Inżynier Serwisu

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Inżynier Serwisu
Miejsce pracy: Gliwice
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad instalacją, uruchamianiem, diagnostyką komponentów systemu sterowania,
  • Serwis systemów DCS instalowanych u klientów,
  • Programowanie i wprowadzanie zmian w systemach DCS i HIMA,
  • Prowadzenie audytów systemów DCS i SIS,
  • Udział w projektach związanych z upgrade’mi systemów sterowania
  • Instalacja, uruchomienie, rozwiązywanie problemów technicznych u klienta
  • Dyżury serwisowe
  • Diagnostyka systemów sterowania
  • Instalacja, uruchomienie, rozwiązywanie problemów technicznych u klient
  • Realizacja zadań serwisowych,
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie sporządzania części technicznej oferty i identyfikacji potrzeb klienta,
  • Podróże służbowe.
Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu, uruchamianiu, diagnostyce systemów sterowania PLC/DCS/SCADA będzie atutem,
  • Znajomość przesyłowych sieci komunikacyjnych (modbus, profibus)
  • Konfiguracja i diagnostyka urządzeń sieciowych (switche, routery)
  • Znajomość baz danych (SQL, innych)
  • Doświadczenie przy instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych stacji roboczych i serwerów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i dokładność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w branżach takich jak: energetyka, chemia, branża paliwowa, gazowa, papiernicza,
  • Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych na terenie PL, bez weekendów (1 do 5 dni).
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • Rozwój zawodowy.