kandydatów

Etat HR Specialist

Firma: Unique People miejsce pracy: Katowice

Unique People Sp. z o.o. to spółka wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584. Obecnie, do naszego zespołu w centrum Katowic, poszukujemy do współpracy na stanowisko HR Specialist.

HR Specialist
Twoje zadania:
  • kompleksowe prowadzenie masowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska konsultantów telefonicznych dla spółek CCIG Group,
  • prowadzenie wewnętrznych rekrutacji na stanowiska managerskie i sukcesorskie wewnątrz firmy w ramach ścieżek karier,
  • kreowanie i realizacja strategii komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym, w tym m.in. opracowywanie treści ogłoszeń, dobór narzędzi rekrutacyjnych, ustalanie zasięgu i częstotliwości dotarcia etc.,
  • raportowanie wyników realizacji zadań wg ustalonych wskaźników oraz analiza prowadzonych działań,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
  • prowadzenie raportów dot. wskaźników HR (wskaźnik obłożenia, rotacja, spływ)
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR lub w agencjach pracy tymczasowej min. pół roku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy w grupie,
  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • silna koncentracja na zadania.
Oferujemy:
  • długoterminową współpracę,
  • możliwość specjalizacji i rozwoju w obszarze HR w największym call center w Polsce,
  • opiekę medyczną w renomowanej sieci placówek LUXMED i kartę Multisport, ubezpieczenia grupowe,
  • atmosferę sprzyjającą rozwojowi :)