kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży

Firma: Asistwork Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Specjalista ds. sprzedaży
Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B
  • Realizowanie założonych zadań sprzedażowych na wybranym terenie
  • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi
  • Budowanie i utrzymywanie biznesowych relacji z Klientami
  • Procesjonalne reprezentowanie Firmy poprzez działania handlowe i wizerunkowe
  • Stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach oraz rynku
Wymagania:
  • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu auta służbowego
  • Nastawienie na realizację celów i skuteczność w działaniu
  • Znajomość rynku HR będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilizację, czyli zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 16.00
  • Możliwość szkoleń i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się Firmie
  • Unikalną szansę na realizację Twoich pomysłów,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego PZU oraz prywatnej opieki medycznej
  • Profesjonalne wdrożenie i merytoryczne szkolenia
  • Długoterminową współpracę