Etat Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0379
OBOWIĄZKI:

- obsługa maszyn do produkcji tworzyw sztucznych, - kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu, - sprawność i dbałość o utrzymanie płynności produkcji, - przestrzeganie norm jakościowych System czasu pracy: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00 również w dni wolne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy, dyspozycyjność
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyny do produkcji worków na śmieci SS-XJ-A 1000 sprawność i dobra kondycja fizyczna

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach