kandydatów

Etat Pracownik biurowy (staż)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Imielin

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik biurowy (staż)
Miejsce pracy: Imielin
Numer: StPr/22/0247
OBOWIĄZKI:

Obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie dokumentacji firmowej, odpowiadanie na pisma urzędowe, działania marketingowe, kontakt z klientami i kontrahentami firmy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, artystyczne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, prowadzenia dokumentacji firmowej oraz odpowiadania na pisma; odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, kultura osobista, zdolność szybkiego uczenia się, wymagane prawo jazdy kat B (informacja z 08.03.2022 E.Hajduk)

Miejsce pracy:

Imielin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach