kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. administracyjno-finansowych

Firma: Urząd Dozoru Technicznego miejsce pracy: Katowice

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Młodszy specjalista ds. administracyjno-finansowych
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 361.1/09/06/2022
Kluczowe obowiązki:
  • Kompleksowa obsługa Sekretariatu/ Biura Obsługi Klienta.
  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem pism.
  • Rejestrowanie spraw w systemach teleinformatycznych.
  • Przyjmowanie i wysyłka korespondencji.
  • Weryfikacja kompletności złożonych dokumentów.
  • Realizowanie procesów składania zapotrzebowań oraz zamówień zakupu dla Oddziału.
  • Wsparcie administracyjne działów technicznych.
  • Udział w procesach sprawdzania kwalifikacji i przedłużania ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych.
  • Archiwizacja dokumentów.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, zarządzanie, administracja.
  • Doświadczenie w pracy w dziale finansowym, księgowym lub administracyjnym (w tym w sekretariacie).
  • Mile widziana znajomość Ustawy o doręczeniach elektronicznych oraz zasad archiwizacji dokumentacji (w tym Ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz związanych aktów normatywnych o charakterze wykonawczym.
  • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office i programów klasy ERP.
  • Dobra organizacja oraz wysoka efektywność pracy. Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Wysoka kultura osobista.
  • Samodzielność, dokładność, otwartość na zmiany, myślenie analityczne.
  • Asertywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i radzenia sobie ze stresem.
  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  1. Umowę na zastępstwo.
  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o ponad 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie
Aplikując (klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych innych niż określone w art. 22 1 Kodeksu Pracy zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez okres 12 miesięcy od ich przekazania na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Urzędzie Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, Warszawa (02-353).