kandydatów

Etat Pracownik produkcji/pakowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich miejsce pracy: Piekary Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pracownik produkcji/pakowacz
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0411
OBOWIĄZKI:

Wsparcie procesu produkcji i pakowania różnego rodzaju produktów spożywczych, głównie produktów piekarniczych oraz drobnych artykułów przemysłowych. Praca stojąca lub siedząca w zależności od zlecenia. Praca może się zakończyć w późnych godzinach nocnych tj. 1:00-3:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Praca w systemie zmianowym, po 12 godzin, średnio 40 godzin tygodniowo, może się kończyć w godzinach nocnych między 1:00 a 3:00. Praca w pozycji stojącej lub siedzącej w zależności od zlecenia. Badania sanitarno - epidemiologiczne są mile widziane, jednak nie są wymagane od kandydata. Stawka godzinowa brutto 19,70, miesięcznie około 3152 brutto.

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 152 do 3 152 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich