kandydatów

Etat Specjalista/-ka ds. sprzedaży i reklamy

Firma: Elamed Media Group miejsce pracy: Katowice

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy czasopisma branżowe oraz tworzymy portale internetowe z dawką cennej wiedzy merytorycznej. Organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju.

Specjalista/-ka ds. sprzedaży i reklamy
Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach branżowych oraz portalach internetowych,
  • współpraca i podtrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami biznesowymi – praca na przekazanej bazie klientów,
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
  • reprezentowanie redakcji na imprezach branżowych,
  • monitorowanie przyznanego sektora rynku.
Wymagania:
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zdolności negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (przejrzysty system prowizyjny i premiowy),
  • prywatną opiekę medyczną Lux Med,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • hybrydowy system pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • kawa, herbata, owoce dla pracowników :)