kandydatów

Etat Telefoniczny Doradca Klienta

Firma: Unique People miejsce pracy: Sosnowiec

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencji zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko:

Telefoniczny Doradca Klienta

Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna przygodę na rynku pracy - zachęcamy Cię do podjęcia współpracy.

Twoje zadania:
  • Kontakt z klientami indywidualnymi
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Informowanie o aktualnych ofertach
  • Raportowanie wyników
Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:
  • Jesteś osobą komunikatywną i wytrwałą
  • Kreatywne myślenie i szukanie rozwiązań nie sprawia Ci problemu
  • Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie
  • Szybko się uczysz nowych rzeczy

Status ucznia/studenta - mile widziany.

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę niezależnie od wyników oraz prosty system motywacyjny
  • Pakiet wdrożeniowy 'U know', który kompleksowo przygotuje Cię do pracy
  • Elastyczny grafik od poniedziałku do piątku
  • Konkursy z wartościowymi nagrodami, wyjścia integracyjne, bezpłatny parking pod biurem
  • Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole
  • Profesjonalny onboarding oraz pomoc na każdym etapie współpracy
  • Możliwości awansu w strukturach firmy :)

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu!