kandydatów

Etat Starszy Inspektor ds. Zieleni

Firma: Katowickie Inwestycje S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7307070, z dnia 2022-07-21

KATOWICKIE INWESTYCJE S.A.

(dawniej Katowicka Infrastruktura Wodociągowo - Kanalizacyjna Sp. z o.o.)

poszukuje osoby na stanowisko:

Starszy Inspektor ds. Zieleni

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Zakres zadań to między innymi:

  • udział w przygotowaniu procesu inwestycyjnego w zakresie weryfikacji inwentaryzacji dendrologicznej i dokumentacji projektowej pod względem ochrony środowiska,
  • przygotowanie i weryfikacja dokumentacji niezbędnej do uzyskania zgód oraz decyzji administracyjnych zezwalających na wycinkę zieleni i innych decyzji związanych z ochroną środowiska i ochroną przyrody,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej na wykonanie nasadzeń zastępczych, wycinki zieleni lub przesadzania drzew,
  • współpraca, w tym uczestnictwo w spotkaniach, z projektantami, wykonawcami, właścicielami nieruchomości oraz urzędami w procesie inwestycyjnym w zakresie dotyczącym ochrony środowiska,
  • monitoring realizowanych inwestycji w zakresie zabezpieczenia zieleni w trakcie wykonywanych prac,
  • nadzór nad realizacją decyzji na wycinkę,
  • przeglądy żywotności wykonanych nasadzeń zastępczych,
  • rozliczenie umów z wykonawcami w zakresie wykonanych wycinek i nasadzeń zieleni,
  • uzyskiwanie decyzji umarzających zawieszone opłaty z tytułu wycinki zieleni

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, projektowania zieleni lub pokrewne
  • roczne doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie czynności
  • znajomość przepisów prawa związanych z ochroną środowiska i prawem budowlanym
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, operatywność, rzetelność i dokładność
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w biurze oraz w terenie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów współfinansowanych z funduszy unijnych