kandydatów

Etat Pracownik Utrzymania Czystości

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Katowice

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Katowice

Pracownik utrzymania czystości

Miejsce pracy : Katowice

praca na dwie zmiany 5-13/13-21 poniedziałek -sobota

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:
  • Dobra, stabilna praca,
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne,
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Elastyczny grafik,
  • Umowa o prace,
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie,
  • Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy : Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków. Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN
Oczekujemy:
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe,
  • Mile widziane doświadczenie, ale nie koniecznie.
Zadania:
  •  Sprzątanie toalet, biur, mycie przeszkleń, sprzątanie części wspólnych, mycie wind, serwis dzienny, serwis popołudniowy.

Pozostałe oferty pracy w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-08-2022
Wyświetleń: 96