kandydatów

Etat Kierownik Działu Rekrutacji

Firma: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy organizacją specjalizującą się w projektowaniu, budowie i obsłudze innowacyjnych rozwiązań z obszaru contact center. Swą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Oferujemy profesjonalne usługi call center z dziedziny sprzedaży i obsługi klienta masowego. Usługi te realizowane są wszystkimi kanałami komunikacji pośredniej.

Poszukujemy ambitnych oraz doświadczonych w obszarze HR (branża CC), kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Rekrutacji
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • współodpowiedzialność za politykę personalną oraz zapewnienie prawidłowego przebiegu procesów związanych z miękkim HR,
  • zarządzanie oraz rozwijanie zespołu specjalistów HR (ulokowanych w 6-ciu oddziałach firmy),
  • pełne wsparcie kadry zarządzającej na każdym szczeblu w organizacji zwłaszcza w kwestiach prowadzonych procesów rekrutacyjnych (na stanowiska – liniowe, średniego oraz wyższego szczebla),
  • kreowanie działań w obszarze Employer Branding,
  • monitorowanie oraz analiza wskaźników HR,
  • aktywne usprawnienia procesów miękkiego HR,
  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących satysfakcję i motywację pracowników,
  • wyjątkowa dbałość o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji.
Oczekiwania względem kandydatów:
  • wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii lub socjologii,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz biegła znajomość narzędzi i procesów miękkiego HR,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, dobra energia oraz charyzma,
  • zaangażowanie w podejmowane działania, nieustępliwość w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań,
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny,
  • możliwość dalszego rozwoju oraz wzmocnienie i poszerzenie kompetencji,
  • pracę w życzliwym i inspirującym zespole.

Pozostałe oferty pracy w firmie ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k.
Etat Analityk - Specjalista ds. raportowania i analiz w firmie: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Ruda Śląska 10-03-2023
Etat Kierownik Projektu (branża Call Center) w firmie: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Ruda Śląska 23-01-2023
Etat Kierownik Projektu (branża Call Center) w firmie: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Katowice 03-01-2023
Etat Kierownik Projektu (branża Call Center) w firmie: ARTERIA CUSTOMER SERVICES Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Zabrze 03-01-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-11-2022
Wyświetleń: 126