kandydatów

Etat Psycholog

Firma: ADRA Polska miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7751103, z dnia 2022-11-18

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Psycholog

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • pomoc psychologiczna oraz konsultacje dla uchodźców, szczególnie w zakresie syndromu wojennego, traum po utracie bliskich i w innych zgłaszanych problemach z dziedziny psychologii;
  • współpraca ze specjalistą ds. doradztwa zawodowego – pracownikiem ośrodka w zakresie pomocy bezrobotnym;
  • doraźna pomoc dla dzieci i dorosłych przebywających z wizytą w ośrodku w innych sprawach;
  • pomoc pracownikom ośrodka w sytuacjach wymagających wsparcia psychologicznego;
  • prowadzenie listy obecności oraz listy wymiaru czasowego konsultacji;
  • powadzenie dokumentacji projektu i beneficjentów zgodnie z obowiązującymi w Centrum Integracji standardami;
  • ścisła współpraca z kierownikiem Centrum Integracji oraz koordynatorem regionalnym;

Wymagania

  • wykształcenie wyższe psychologiczne
  • doświadczenie zawodowe min. rok

Mile widziane:

  • doświadczenie w świadczeniu pomocy psychologicznej na odległość,
  • przebyte szkolenia z zakresu diagnozy, terapii i pomocy psychologicznej, psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej, psychologii straty,  uzależnień, zachowań autoagresywnych, przemocy, traumy itp.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczny czas pracy.