kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI miejsce pracy: Tychy

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo, działająca od ponad 12 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego opiekującą się chorymi dziećmi w województwie śląskim.

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni osobę na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Tychy
Twój zakres obowiązków:
  • wstępna weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych
  • archiwizowanie dowodów księgowych
  • prowadzenie kadr i płac
  • współpraca z pozostałymi działami w Fundacji
Nasze wymagania:
  • wykształcenie: średnie/wyższe (preferowany kierunek: rachunkowość, finanse)
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości
  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • systematyczność, rzetelność i dokładność
  • odpowiedzialne traktowanie powierzonych obowiązków
  • znajomość programów finansowych, mile widziana znajomość Comarch Optima ERP
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy min. ½ etatu, praca stacjonarna;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Wsparcie merytoryczne głównego księgowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Doskonałą atmosferę pracy w miłym otoczeniu