kandydatów

Etat Java Spring Developer

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, usług inżynieryjnych i konsultingu. Od 2007 roku wspieramy i realizujemy projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą.

Działamy w ramach grupy ASTEK International – posiadamy długoletnie, międzynarodowe doświadczenie, stale rozbudowywane zaplecze technologiczne, bogatą i wszechstronną wiedzę IT oraz inżynierską. Nasi wysoko wyspecjalizowani eksperci dostarczają klientom niezawodne, bezpieczne i skrojone na miarę rozwiązania.

Współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami w modelu partnerskim, którego podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.
Java Spring Developer
Miejsce pracy: Katowice

Opis projektu: Centrum Kompetencyjne Software Development – to dynamiczna jednostka, integrująca konsultantów o szerokich kompetencjach z zakresu rozwoju oprogramowania. W ramach naszych działań zajmujemy się pełnym cyklem tworzenia rozwiązań IT z obszarów aplikacji webowych, desktop oraz mobile. Zakres technologiczny obejmuje wszystkie wiodące technologie służące do projektowania architektury i rozwoju systemów informatycznych, technologii chmurowych, mobilnych i DevOps.

Wynagrodzenie:

UMOWA O PRACĘ - 21 000–29 400 zł brutto / mies.

KONTRAKT B2B - 21 000–29 400 zł netto (+ VAT) / mies.

Model pracy: zdalny/hybrydowy

Język angielski: B2+

Zakres zadań:
  • Budowanie rozwiązań oraz tworzenie oprogramowania w oparciu o rozproszoną architekturę
  • Udział w projektowaniu architektury przy użyciu nowoczesnych rozwiązań
  • Przeprowadzanie analizy oprogramowania, programowanie, testowanie i debugowanie
  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej
  • Współpraca w ramach zespołu projektowego
  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
Wymagania:
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Java Developer
  • Znajomość: JAVA 8+, Spring, Hiberante
  • Doświadczenie z Docker/Kubernetes
  • Znajomość jednego z rozwiązań chmurowych (AWS/Azure/Google)
  • Doświadczenie w pracy z systemami opartymi o architekturę microservicową
  • Doświadczenie z zakresu Unit Testów
  • Znajomość i umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi CI/CD
  • Umiejętność pisania czystego i testowalnego kodu
  • Bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku pracy
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Pracę w modelu hybrydowym lub zdalnym
  • Udział w międzynarodowych i innowacyjnych projektach z obszaru IT
  • Dostęp do szerokiej wiedzy specjalistycznej oraz najlepszych praktyk
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opiekę medyczną oraz stomatologiczną)
  • Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne oraz możliwości podnoszenia swoich kompetencji

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ASTEK Polska Sp. z o.o. ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez ASTEK Polska sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.