kandydatów

Etat Młodszy Kierownik Projektu

Firma: PLAY miejsce pracy: Katowice

Młodszy Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie projektami telekomunikacyjnymi z segmentu B2B (opracowywanie wycen usług telekomunikacyjnych dla Klientów B2B)
  • Bezpośredni kontakt z Klientem na etapie przygotowania wyceny
  • Koordynacja pracy zespołu projektowego (współpraca z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym)
  • Raportowanie statusu wycen i informowanie o ewentualnych ryzykach
  • Odpowiedzialność za osiągane wyniki
Poszukujemy Ciebie, jeśli:
  • Masz min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów TELCO/IT
  • Znasz usługi telekomunikacyjne, usługi chmurowe i zagadnienia z zakresu sieci LAN/Wifi
  • Znasz budowę sieci światłowodowych i radiowych
  • Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie
  • Dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś terminowy i rzetelny
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Jesteś kreatywny i chętnie proponujesz niestandardowe rozwiązania
  • Bardzo dobrze znasz MS Office
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość metodyk projektowych (Prince2/Agile/ITIL – pokrewne) potwierdzona certyfikatem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Pracę hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę