kandydatów

Etat Specjalista ds. Rozliczeń Sprzedaży

Firma: PLAY miejsce pracy: Katowice

Specjalista ds. Rozliczeń Sprzedaży
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Operacje finansowo-ksiegowe:
    • Księgowanie faktur zakupowych krajowych i zagranicznych
    • Wystawianie faktur sprzedażowych krajowych i zagranicznych
    • Obsługa płatności krajowych i zagranicznych (walutowe)
    • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych
    • Rozliczanie kontrahentów krajowych i zagranicznych (ręczne i automatyczne)
    • Księgowanie danych na podstawie zewnętrznych danych (import danych np. poprzez transakcję LSMW)
    • Wystawianie refaktur
    • Kontrola i rozliczanie kont księgi głównej
    • Rozliczanie sprzedaży kanałów własnych tj. Eshop, POSy Własne, Kurier B2B
  • Udział w projektach wewnętrznych
    • Opiniowanie projektów mających wpływ na procesy Działu Rozliczeń
    • Składanie wymagań do projektów dotyczących obszaru Działu Rozliczeń
  • Procesy zewnętrzne
    • Obsługa audytorów
    • Raportowanie do GUS
    • Raportowanie obrotów POS
    • Obsługa zgłoszeń z atmosfery/CO
Wymagania:
  • Znajomość podstaw księgowości i zasad rozliczeń
  • Znajomość mechanizmów prowadzenia rozliczeń sprzedaży z kontrahentami
  • Znajomość podstaw Ustawy o Rachunkowości
  • Znajomość  programu księgowego SAP
  • Znajomość podstaw programu handlowego Softlab mile widziana
  • Samodzielność, komunikatywność, dyskrecja, lojalność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość lub pokrewne
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Podstawę premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Pracę hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę