kandydatów

Etat Magazynier

Firma: MOJ S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 8012151, z dnia 2023-02-23

Firma MOJ S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • prowadzenie magazynów materiałowego i wyrobów gotowych,
  • przyjmowanie, pakowanie, wydawanie towarów,
  • załadunek/rozładunek samochodów.

Wymagania

  • umiejętność obsługi systemów ewidencji,
  • 1 rok pracy na stanowisku magazyniera,
  • wykształcenie: zawodowe/średnie,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT),
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0 (UDT).

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.