kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowości

Firma: MOJ S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 8035614, z dnia 2023-03-02

Firma MOJ S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • dbałość o poprawny obieg dokumentów,
  • prowadzenie bieżących kontroli w obszarze materiałowo-surowcowym i produktów gotowych,
  • księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie płatności z należnościami,
  • weryfikacja, kontrola i księgowanie dokumentów, zgodnie z obowiązującym stanem prawnym i przyjętymi procedurami wewnętrznymi,
  • analiza i raportowanie stanów zapasów,
  • kontrola rozrachunków zobowiązań należności,
  • kontrola i naliczanie amortyzacji oraz środków trwałych,
  • rozliczanie RMK,
  • rozliczanie kosztów produkcyjnych,
  • aktywny udział w usprawnieniach procesów i procedur wewnątrz działu księgowości oraz całej spółki,
  • aktywny udział w czynnościach przy zamykaniu miesiąca.

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze księgowości – firmy produkcyjne,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i ewidencji księgowej,
  • doświadczenie korzystania ze zintegrowanych systemów informatycznych oraz umiejętność swobodnego poruszania się po systemach finansowo-księgowych,
  • znajomość programu IMPULS dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Wykształcenie:

  • średnie ekonomiczne lub wyższe.

Oferujemy

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • realizację zadań we współpracy z energicznym i doświadczonym zespołem,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – umowę o pracę,
  • ubezpieczenie medyczne - PZU opieka zdrowotna.