kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Mikro

Firma: Alior Bank miejsce pracy: Katowice

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Mikro
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KP2023KTW DST MIKRO
Twoje zadania:
  • aktywna sprzedaż telefoniczna produktów i usług bankowych obecnym Klientom Biznesowym,
  • obsługa kampanii leadowych,
  • wstępne procesowanie dokumentacji,
  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
  • jesteś nastawiona/y na realizację celów i ambitna/y,
  • chcesz się rozwijać i łatwo przyswajasz wiedzę.
  • mile widziane jeżeli znasz produkty bankowe ze szczególnym uwzględnieniem produktów kredytowych,
  • mile widziane jeżeli znasz zagadnienia związanie z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, w tym różne formy rozliczeń księgowych.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i comiesięcznych premii,
  • jednozmianowy system pracy (pon-pt, w godzinach 9-17),
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.