O nas

Praca w Katowicach – dzięki pracakatowice.pl

Katowice to dynamicznie rozwijająca się stolica Górnego Śląska, jeden z centralnych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Szerokie możliwości zatrudnienia czekają tu między innymi w przemyśle (wydobywczym, chemicznym, elektrotechnicznym, motoryzacyjnym), ale też w branżach IT, finansowej, usługach i handlu. Katowicki rynek pracy jest chłonny, a dobre warunki czekające na kandydatów potwierdza bardzo niska stopa bezrobocia od lat notowana w mieście.

Internetowa Baza Ogłoszeń pomaga szybko i łatwo znaleźć pracę w Katowicach. Nasz portal prezentuje wyłącznie aktualne oferty – począwszy do tych najnowszych. W czasie szukania pracy możesz skorzystać z tagów umieszczonych na szczycie strony – pozwolą Ci przefiltrować ogłoszenia z uwagi na interesujący Cię obszar zawodowy.

Widzisz ciekawą ofertę – co dalej?

Pod każdym ogłoszeniem znajduje się przycisk Aplikuj teraz. Przeniesie Cię do formularza zgłoszeniowego. Tutaj napiszesz wiadomość do pracodawcy, załączysz swoje CV i gotowe!

Szukasz pracowników? Zamieść ogłoszenie

Pracakatowice.pl daje możliwość samodzielnego, bezpłatnego publikowania ogłoszeń. Przejdź do zakładki Dodaj ofertę pracy, wypełnij formularz, sprawdź go, a następnie zatwierdź. I to wszystko! Teraz możesz czekać na zgłoszenia od kandydatów do pracy.