kandydatów

Etat Kierownik Laboratorium

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 4866150, z dnia 2021-06-02

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego

zatrudni na stanowisko:

Kierownik Laboratorium

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • koordynowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy Laboratorium w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów prawnych wynikających z ustawy o diagnostyce laboratoryjnej,
  • nadzór nad jakością wykonywanych badań laboratoryjnych w zakresie biochemii klinicznej, hematologii, koagulologii, analityki ogólnej i immunochemii,
  • nadzór merytoryczny nad prowadzeniem wewnątrzlaboratoryjnej oraz zewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości wykonywanych badań laboratoryjnych,
  • znajomość aktów prawnych i norm akredytacyjnych z obszaru działania laboratorium medycznego,
  • nadzór i organizacja zapewnienia zaopatrzenia Laboratorium w urządzenia, niezbędne zestawy odczynnikowe i materiały zużywalne niezbędne do zapewnienia ciągłości wykonywania badań laboratoryjnych,
  • nadzór nad organizacją pracy podległego personelu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • specjalizacja z laboratoryjnej diagnostyki medycznej,
  • wymagane minimum dwa lata pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna i merytoryczna znajomości zagadnień związanych z pracą w laboratorium analitycznym,
  • praktyczna i merytoryczna znajomość obsługi programów Word, Excel,
  • dobra znajomość języka obcego (preferowany język angielski),
  • czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność, konsekwencja w działaniu, zaangażowanie,
  • umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub umowę cywilnoprawną,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie.

Pozostałe oferty pracy w firmie Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-06-2021
Wyświetleń: 182