kandydatów

Etat Główny specjalista w wydziale geodezji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Główny specjalista w wydziale geodezji
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0428
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku urzędniczym:a) sprawowanie nadzoru nad całokształtem działań Grodzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej;b) weryfikacja zbiorów danych i materiałów stanowiących wyniki prac geodezyjnych przekazanych przez wykonawców do zasobu;c) organizowanie narad koordynacyjnych służących uzgadnianu sytuowania projektowanych sieci w Siemianowicach Śląskich;d) przygotowanie do corocznego wyłączenia z zasobu geodezyjnego i kartograficznego materiałów, które utraciły przydatność użytkową;e) gromadzenie, aktualizacja i archiwizacja materiałów stanowiących zasób geodezyjny i kartograficzny;f) udostępnianie informacji zawartych w zasobie geodezyjnym i kartograficznym oraz naliczanie i egzekucja należności;g) wykonywanie prac związanych z prowadzeniem powiatowego zasobu geodezyjnego i karograficznego, w tym:- bazy danych obiektów topograficznych (BDOT500),- geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT),- ewidencji gruntów i budynków (EGiB),- gleboznawczej klasyfikacji gruntów,- szczegółowej osnowy geodezyjnej (BDSOG);h) współpraca z Sądem Grodzkim-Wydziałem Ksiąg Wieczystych w zakresie uzgadniania stanów prawnych nieruchomości;i) podpisywanie wydawanych przez Wydział Geodezji dokumentów wskazanych w imiennym upoważnieniu Prezydenta Miasta;j) prowadzenie całości spraw związanych z ochroną znaków geodezyjnych. Wymagane dokumenty:Wymagane dokumenty: list motywacyjny podpisany własnoręcznie, kwestionariusz osobowy - podpisany własnoręcznie, życiorys zawodowy ( CV ) - podpisany własnoręcznie,kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (staż pracy), kserokopia uprawnień geodezyjnych z zakresu 1 i 2, dokument stwierdzający nieposzlakowaną opinię (np. referencje, opinia o pracy itp.), oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na ww. stanowisku podpisane własnoręcznie, oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych - podpisane własnoręcznie, oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe - podpisane własnoręcznie, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do ogłoszenia - podpisana własnoręcznie, oświadczenie o niekaralności kandydata karą zakazu pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o której mowa w ustawie z dnia 17 grudnia 2004r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych - podpisane własnoręcznie.Informacja o warunkach pracy na stanowisku:a) praca biurowa w pełnym wymiarze czasu pracy;b) obowiązują następujące normy czasu pracy:- 8 godzin na dobę z możliwością przedłużenia dobowego wymiaru czasu pracy do 12 godzin na dobę przy zachowaniu 40 godzin średniotygodniowego wymiaru czasu pracy, w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, w 3 mieięcznym okresie rozliczeniowym;c) stanowisko pracy zlokalizowane w budynku Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie ul. Michałkowicka 105, Siemianowice Śląskie, pierwsze piętro, brak windy. Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe inżynierskie - geodezja, geomatyka, uprawnienia geodezyjne z zakresu 1 i 2,co najmniej 5 letni staż pracy w wykonastwie geodezyjnym, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku, nieposzlakowana opinia, obywatelstwo polskie,pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe:znajomość przepisów prawa z zakresu geodezji i kartografii, wiedza nt. prowadzenia baz danych geodezyjnych oraz biegła obsługa oprogramowania funkcjunującego w Wydziale Geodezji, znajomość conajmniej jednego języka obcego w stopniu podstawowym, sumienność, rzetelność, kreatywność, obowiązkowość, umiejętność rozwiązywania problemów, zdolność analitycznego myślenia, obsługa komputera w zakresie pakietów biurowych. Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, opatrzonej adnotacją :Nabór na stanowisko: Główny Specjalista w Wydziale Geodezji Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, nr sprawy PL.210.24.2021 oraz swoim imieniem, nazwiskiem, adresem do korespondencji, numerem telefonu w terminie do 17.06.2021r. decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Siemianowic Śląskich) pod adresem: Urząd Miasta, ul. Jana Pawła II nr 10, 41100 Siemianowice Śląskie, lub osobiście pod wskazanym adresem w Kancelarii podawczej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier geodeta - geomatyka (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: geodezja, geomatyka
Uprawnienia: pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych
Uprawnienia: nieposzlakowana opinia
Uprawnienia: brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
Uprawnienia: stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w określonym stanowisku

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe inżynierskie - geodezja, geomatyka, uprawnienia geodezyjne z zakresu 1 i 2,co najmniej 5 letni staż pracy w wykonastwie geodezyjnym, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku, nieposzlakowana opinia, obywatelstwo polskie,pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe:znajomość przepisów prawa z zakresu geodezji i kartografii, wiedza nt. prowadzenia baz danych geodezyjnych oraz biegła obsługa oprogramowania funkcjunującego w Wydziale Geodezji, znajomość conajmniej jednego języka obcego w stopniu podstawowym, sumienność, rzetelność, kreatywność, obowiązkowość, umiejętność rozwiązywania problemów, zdolność analitycznego myślenia, obsługa komputera w zakresie pakietów biurowych.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich