kandydatów

Etat Samodzielny referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Samodzielny referent
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1407
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie spraw związanych z procedowaniem w SUM postępowań doktorskich ihabilitacyjnych w dyscyplinie nauki medyczne, nauki farmaceutyczne oraz interdyscyplinarnych, wtym w zakresie opłat i rozliczeń finansowych zatepostępowania. Obsługa Rad nadających stopnie w SUM w zakresie prowadzonych przez pracownika spraw oraz Komisji powołanych w tych postępowaniach. Realizacja działań związanych z zabezpieczeniem warunków do wypisywania iwydawania druków dyplomów doktora oraz doktora habilitowanego. Przygotowywania projektów decyzji, umów, porozumień i innych dokumentów, w tym wewnętrznych aktów prawnych Uczelni w zakresie spraw realizowanych merytorycznie przez Sekcję. Sprawozdawczość w ramach realizacji zadań w zakresie przekazywanych informacji dosystemu POL-on, BIP, Płatnik. - Miejsce wykonywania pracy: obszar działania Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach- Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wymagane: - wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie, preferowane kierunki: administracja publiczna, prawo,- co najmniej dwuletni staż pracy w instytucji/-ach, gdzie kandydat/-ka realizował/-a postępowania administracyjne,- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, systematyczność, skrupulatność, rzetelność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach