kandydatów

Etat Referent w dziale księgowości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Referent w dziale księgowości
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1402
OBOWIĄZKI:
- Bliższe informacje na cuwkatowice.bip.gov.plOsoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:- kontrolować dokumenty jednostek obsługiwanych w ilości 5-10 w zakresie wydatków pod względem formalno-rachunkowym wyciągi bankowe oraz raporty kasowe,- prawidłowo klasyfikować wydatki i ich zgodność z planem kont,- dekretować dowody księgowe zgodnie z planem kont , klasyfikacją budżetową i przekazywać ich do kontroli wstępnej,- generować przelewy na podstawie wprowadzonych do system FK faktur i pisemnych dyspozycji dostarczanych przez jednostkę,- monitorować terminy rozliczeń dokumentów, stanu środków na rachunku bankowym oraz stopnia realizacji wydatków w stosunku do planu finansowego.Godziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie: średnie lub inne umożliwiające wykonywanie zadań na tym stanowisku. Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagana znajomość podstaw klasyfikacji budżetowej, znajomość programów Word i Excel w zakresie podstawowym, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, dobra organizacja pracy, samodzielność , komunikatywność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 220 - 3 864 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach