kandydatów

Etat Specjalista w dziale administracji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista w dziale administracji
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/1401
OBOWIĄZKI:
- Bliższe informacje na cuwkatowice.bip.gov.plOsoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie:- prowadzić sprawy związane z zapewnieniem przewozu dzieci do jednostek oświatowych- przygotowywać dokumentację w sprawie postępowań o zakup materiałów i wyposażenia dla CUW i obsługiwanych jednostek oświatowych,- przygotowywać projekty umów zawieranych w wyniku przeprowadzonych postępowań,- przeprowadzać kontrolę merytoryczną faktur,- realizować zadania w ramach projektów unijnych i budżetów obywatelskich,- prowadzić zagadnienia zwiazane z funkcjonowaniem administracyjno- technicznym siedziby CUW Katowice- przeprowadzać merytoryczną kontrolę realizacji umów w zakresie obsługi budynkuGodziny pracy: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- Wykształcenie: średnie lub wyższe umożliwiające pracę na tym stanowisku- Doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu średnim 5 lat pracy (umowa o pracę), przy wykształceniu wyższym ( umowa o pracę) 4 lata pracy- znajomość ustawy prawo zamówień publicznych,- znajomość ustawy o finansach publicznych i zasad rachunkowości w jednostkach samorządowych, ustawy KPA,ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy prawo oświatowe,- obsługa poczty elektronicznej,- umiejętność pracy w środowisku MS Office- mile widziane doświadczenie w jednostce sektora finansów publicznych

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 220 - 3 864 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach