kandydatów

Etat Inspektor w wydziale inwestycji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Inspektor w wydziale inwestycji
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0426
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku urzędniczym:Bezpośredni nadzór, jako inspektor nadzoru inwestorskiego, nad wykonywanymi robotami budowlanymi w zakresie posiadanych uprawnień, polegający na:- sprawowaniu kontroli zgodności realizacji robót z dokumentacją projektową, pozwoleniem na budowę, obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej;- sprawdzaniu jakości wykonywanych robót i wbudowanych materiałów;- sprawdzaniu i odbiorze robót ulegających zakryciu lub zanikających;- uczestniczeniu w próbach i odbiorach technicznych instalacji oraz urządzeń technicznych;- potwierdzaniu faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad;- kontrolowaniu rozliczeń budowy.Współpraca z projektantem przy rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych wynikłych przy realizacji dokumentacji projektowej.Sprawdzanie dokumentacji projektowych w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych.Sprawdzanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych.Zawiadamianie właściwego organu nadzoru budowlanego o zamiarze rozpoczęcia/ zakończenia robót budowlanych w ramach, realizowanych przez Wydział Inwestycji, inwestycji oraz o zmianach osób pełniących funkcje w procesie inwestycyjnym.Prowadzenie spraw związanych z odbiorem końcowym zadań inwestycyjnych realizowanych przez Wydział Inwestycji. Prowadzenie spraw związanych z przeglądami gwarancyjnymi obiektów zrealizowanych przez Wydział Inwestycji. Opiniowanie, w tym szacowanie kosztów, planowanych zadań inwestycyjnych, w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych. Wymagania niezbędne:wykształcenie wyższe techniczne (branża elektryczna),co najmniej 3 letni staż pracy,uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeńw specjalności instalacyjno - inżynieryjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych wraz z przynależnością do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku, nieposzlakowana opinia, obywatelstwo polskie,pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe:znajomość ustaw: ustawa o samorządzie gminnym, prawo budowlane wrazz rozporządzeniami wykonawczymi, prawo zamówień publicznych wraz z rozporządzeniami wykonawczymi, ustawa o pracownikach samorządowych, biegła umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Office, prawo jazdy kat. B.Wymagane dokumenty: list motywacyjny podpisany własnoręcznie, kwestionariusz osobowy - podpisany własnoręcznie, życiorys zawodowy ( CV ) - podpisany własnoręcznie,kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (staż pracy), kserokopia uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjno - inżynieryjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych wraz z przynależnością do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, dokument stwierdzający nieposzlakowaną opinię (np. referencje, opinia o pracy itp.), oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na ww. stanowisku podpisane własnoręcznie, oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych - podpisane własnoręcznie, oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe - podpisane własnoręcznie, zgoda na przetwarzanie danych osobowych, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do ogłoszenia - podpisana własnoręcznie, oświadczenie o niekaralności kandydata karą zakazu pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o której mowa w ustawie z dnia 17 grudnia 2004r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych - podpisane własnoręcznie.Informacja o warunkach pracy na stanowisku:a) praca biurowa w niepełnym wymiarze czasu pracy - 1/2 etatu, w systemie zadaniowym,b) stanowisko pracy zlokalizowane w budynku Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie,ul. Michałkowicka 105, Siemianowice Śląskie, drugie piętro, brak windy. Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie, opatrzonej adnotacją :Nabór na stanowisko: Inspektor w Wydziale Inwestycji Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie, nr sprawy PL.210.23.2021 oraz swoim imieniem, nazwiskiem, adresem do korespondencji, numerem telefonu w terminie do 17.06.2021r. decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Siemianowic Śląskich) pod adresem: Urząd Miasta, ul. Jana Pawła II nr 10, 41100 Siemianowice Śląskie, lub osobiście pod wskazanym adresem w Kancelarii podawczej.Dokumenty, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Dokumenty, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Powyższy nabór zostanie przeprowadzony dwuetapowo.I etap selekcji polegał będzie na weryfikacji złożonych dokumentów pod względem spełnienia wymagań niezbędnych określonych w pkt 1 ogłoszenia przez powołaną Zarządzeniem Prezydenta Miasta Komisję Rekrutacyjną. Oferta, która nie spełni wymagań niezbędnych nie zostanie dopuszczona do II etapu selekcji.II etap selekcji polegał będzie na przystąpieniu kandydata do testu kwalifikacyjnego lub rozmowy kwalifikacyjnej, bądź do obu wymienionych form. Zakres wiedzy został określony w pkt 2 ogłoszenia wymagania dodatkowe. Rozstrzygnięcie naboru nastąpi na zasadach określonych w ustawie z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (tekst jedn. Dz.U. z 2019r., poz. 1282).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe techniczne (branża elektryczna),co najmniej 3 letni staż pracy, uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjno - inżynieryjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych wraz z przynależnością do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku, nieposzlakowana opinia, obywatelstwo polskie,pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe:znajomość ustaw: ustawa o samorządzie gminnym, prawo budowlane wrazz rozporządzeniami wykonawczymi, prawo zamówień publicznych wraz z rozporządzeniami wykonawczymi, ustawa o pracownikach samorządowych, biegła umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Office, prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich